Відділ освіти

Начальник відділу освіти, молоді та спорту - Тарасенко Тетяна Борисівна.  


 


Спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту - Скороход Олена Олександрівна.




Методичний кабінет

Каєнко Наталія Георгіївна завідуюча

Стратонова Тетяна Іванівна методист

Савицька Раїса Миколаївна методист

Овчаренко Надія Петрівна методист

Іванов Сергій Іванович- методист

Степаненко Наталія Андреївна методист

Андріяш Галина Валентинівна методист

Савенко Лариса Миколаївна методист

Косенко Алла Петрівна секретар-друкарка

Сабадаш Наталія Володимирівна - методист


Господарська група

Герасимова Лідія Вікторівна - начальник

Насипайко Тетяна Віталіївна - юрист

Дробишевська Наталія Володимирівна - фахівець

Демченко Зіна Анатоліївна - фахівець

Ляшенко Олег Ігорович - фахівець

Азза Валерій Михайлович - водій 

Лоза Микола Петрович - фахівець

Горохов Андрій Васильович - фахівець

Ляшенко Ольга Олександрівна - прибиральниця службових приміщень

Централізована бухгалтерія

Гребенюк Наталія Володимирівна - головний бухгалтер.

Татарова Олена Вікторівна - заступник головного бухгалтера.

Стеценко Світлана Анатоліївна - економіст.

Левченко Ольга Леонідівна - економіст.

Рябошенко Світлана Миколаївна - бухгалтер.

Рубльова Тетяна Анатоліївна - бухгалтер.

Група нарахування заробітної плати.

Патенченко Світлана Миколаївна - керівник групи обліку.

Юрченко Тетяна Сергіївна - бухгалтер.

Штанько Оксана Василівнабухгалтер.

Кушнерьова Марія Івінівна - бухгалтер.

Катана Людмила Василівна - бухгалтер.

Чернявська Наталія Леонідівна - бухгалтер.

Група обліку матеріалів і розрахунків.

Мазанова Алла Володимирівна - бухгалтер.

Басецька Оксана Володимирівна - бухгалтер.

Керосир Олена Олегівна - бухгалтер.






 






Новоукраїнська районна державна адміністрація

сайти днз

Відділ освіти Новоукраїнської райдержадміністрації
ДНЗ Захарівської сільської ради
ДНЗ Приютівської сільської ради
ДНЗ «Малятко» Фурманівської сільської ради
ДНЗ «Веселка» Іванівської сільської ради
Сотницько-Балківський комунальний ДНЗ «Сонечко»
Семенастівський ДНЗ «Берізка»
Диминський НВК (дошкільне відділення)
Мар’янопільський НВК (дошкільне відділення)
ДНЗ Григорівської сільської ради
ДНЗ Малопомічнянської сільської ради
Новоукраїнський комунальний ДНЗ № 1 «Ромашка»
Новоукраїнський комунальний ДНЗ № 5 «Берізка»
Новоукраїнський ДНЗ «Барвінок»
ДНЗ с. Звірово - філія Новоукраїнського комунального ДНЗ № 1 «Ромашка»
ДНЗ № 1 с. Рівне
ДНЗ № 2 с. Рівне
ДНЗ «Ромашка» Комишуватської сільської ради
ДНЗ № 1 Глодоської сільської ради
ДНЗ № 2 Глодоської сільської ради
Кропивницький дитячий садок № 1
Кропивницький дитячий садок № 2
ДНЗ Новоєгорівської сільської ради
ДНЗ «Веселка» Новомиколаївської сільської ради
Ганнівський ДНЗ «Сонечко»
ДНЗ Шишкінської сільської ради



При Відділі освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації функціонує  гаряча лінія для надання консультацій та інформування батьків  учнів першого класу за телефоном: 2-11-48



Гаряча лінія ЗНО 2-13-48