Вітаємо переможців ІІ (районного ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

Вітаємо  з черговою перемогою !!!Вітання з вагомою перемогою !!! Ви неймовірні!!!

Феєричною, на диво результативною, стала участь учнів Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Учні 8-9 класів виступили на рівних з десяти-одинадцятикласниками і стали призерами олімпіади.

Щиро вітаємо Мохонько Дар’ю, Чорноіваненко Ірину, які вибороли ІІ місця та Ященко Руслану - із ІІІ місцем. Висловлюємо подяку вчителю  Мохонько Анжелі Анатоліївні за результативну підготовку учнів до участі в олімпіаді.

Бажаємо нових звершень,  успіхів та перемог !!!

Результати за посиланням http://koippo.kr.ua/category/nakaz


----------------------------------------


Щирі привітання юним винахідникам та раціоналізаторам !

16-18 травня 2017 року у Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проходив Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку. Нашу область представляли учні Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Белеканич Максим, Мохонько Дар'я, Чорноіваненко Ірина. Учнівські проекти високо оцінило фахове журі, Мохонько Д. нагороджена дипломом ІІ ступеня, Белеканич М. і Чорноіваненко І. – дипломами ІІІ ступеня. Вітаємо учнів, педагогічний колектив та учителя Мохонько Анжелу Анатоліївну, яка є наставником юних дослідників. Бажаємо нових досягнень та успіхів !!! 


----------------------------------------Шановні жінки!

 

Щиро вітаємо вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем

8 Березня!

 

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху.

Від усієї душі бажаємо Вам величезного жіночого щастя, любові і добра!

Бажаємо вам бути завжди здоровими, красивими і в особистому житті щасливими. Нехай кожен ваш день буде сповнений сонця, дарує радість, творче натхнення, приємні несподіванки, любов, добро і благополуччя!

Нехай життя буде вічною весною, а настрій, як сонячне літо! Нехай в душі ніколи не буде місця розчаруванням, а на серці завжди буде спокійно і тепло!


  

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, успіху та натхнення у справах.

Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням –

а колеги повагою.

 

Висловлюємо щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро й щедрість душі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, домашнього затишку, творчих  успіхів, невичерпної наснаги та мирного неба!

----------------------------------------


7 лютого 2017 року учениця 9-го класу Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів побувала на V обласній конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій 2016 року в приміщенні комунального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької  творчості». За роботу у секції «Моя Батьківщина - Україна» Олександра з дослідженням на тему «Глодоський демократ» зайняла ІІІ місце.  Вітаємо юні обдарування, бажаємо успіхів у подальших конкурсах.


----------------------------------------


Мотивуємо педагогів до успіхів і творчої діяльності

З метою підтримки педагогів-переможців обласного фестивалю освітніх веб-квестів Грязновій Н.О., Маргарид Г.В.(Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради), Суровець О.В. (Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2), Борщу О.М. (Комишуватська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів Новоукраїнської районної ради), Гресько А.І. (Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 Новоукраїнської районної ради) начальником відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Т.Тарасенко встановлено надбавку в розмірі 10% посадового окладу до кінця 2016-2017 навчального року.

Вітаємо та бажаємо перемог!


Новоукраїнська районна державна адміністрація
Погода
Погода у Новоукраїнці

волог.:

тиск:

вітер:При Відділі освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації функціонує  гаряча лінія для надання консультацій та інформування батьків  учнів першого класу за телефоном: 2-11-48Гаряча лінія ЗНО 2-13-48