Архів за 2015рік

Листопад

Щодо необхідності посилення заходів безпеки

Про проведення XV Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Жовтень

Про поширення суспільно важлівої інформації

Вересень

Про міжнародний фестеваль педагогічних ідей

До уваги!!!

Наукове учнівське товариство «Тандем», що працює на базі районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ», запрошує всіх бажаючих педагогів, школярів та батьків взяти  участь у науково-практичній конференції «Ми не безліч стандартних «Я», а безліч Всесвітів різних», яка відбудеться 25 вересня о 14.00. в актовій залі районної ради. Під час конференції  присутні матимуть змогу ознайомитись  з напрямками роботи Малої академії наук та товариства «Тандем», з науково-дослідницькими роботами школярів та результатами діяльності  товариства. Попередня реєстрація обов»язкова (тел. 066-1272774, 096-4525033 Мазур Ніна Олексіївна)


Липень

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «АНАЛІТИКА» можна ознайомитись із рейтингом загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року. http://testportal.gov.ua/analytyka/

Червень

Увага керівників закладів "Про збір коштів"!

Травень

  Відділ освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації наголошує, що будь-який збір коштів адміністрацією навчальних закладів на «подарунки вчителям», а також на проведення святкових заходів (випускних вечорів), вважатиметься корупційними діями та зловживанням службовим становищем. За дотримання чинного законодавства України з даного питання керівники навчальних закладів несуть персональну відповідальність. До уваги!  Лист департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА від 25.05.2015 року №01-12/343/3-21


------------------------------------------------------------------------------

Набір студентів в Грецію    

------------------------------------------------------------------------------   

       До уваги керівників закладів освіти !

Запрошуємо педагогічних працівників  різних категорій взяти участь у районному семінарі з розвитку креативності та використання елементів ТРВЗ, який відбудеться 20 травня 2015 року на базі РЦДЮТ «ЗОРІТ».

         Методист РМК  Н.Овчаренко

-----------------------------------------------------------------------------------------------

До уваги керівників навчальних закладів

Березень

Про збір коштів

У зв´язку з тим, що останнім часом почастішали випадки звернення до керівників навчальних закладів шахраїв, які прикриваються іменем Міністерства освіти і науки України або департаменту освіти і науки облдержадміністрації, з проханням перерахувати кошти на потреби АТО, повідомляємо, що Міністерство освіти і науки України та департамент освіти і науки облдержадміністрації не збирають кошти на будь-які потреби, і тому звернення осіб до керівників навчальних закладів з цього питання є злочинним.

         Просимо керівників навчальних закладів бути пильними, одразу повідомляти відділ освіти та звертатися до правоохоронних органів.


Жовтень

Керівникам закладів освіти

 

Відповідно до плану роботи відділу освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації на 2014-2015 навчальний рік та з метою підвищення якості науково- дослідницької діяльності учнів району  повідомляємо,  що 24 жовтня 2014 року о 9.00 год. в приміщення районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» відбудеться районний зліт обдарованих дітей (науково-дослідницький напрямок) з участю методистів Кіровоградського відділення Малої академії наук.

На захід запрошуються вчителі, що працюють з обдарованими дітьми ( 1-2 представники від закладу)  та учні 7-11 класів, що виявляють бажання займатися науково-дослідницькою діяльністю ( 2-3 представники від закладу). Явка педагогів-керівників секцій наукового учнівського товариства «Тандем» обов’язкова.

         Під час зльоту  педагоги та школярі  зможуть поспілкуватися з методистами  МАН (участь учнів школи  та вчителів   буде враховуватись при визначенні результативності роботи шкіл району).

         Заявки на участь у зльоті подавати у телефонному режимі:

телефон 2-17-35 або 096-4625033 (координатор наукового учнівського товариства Мазур Н.О.)

 

        Головний спеціаліст відділу освіти                   В. Горбатенко

        Новоукраїнської районної

        державної адміністрації                             


Вересень

До уваги керівників навчальних закладів,

шкільних бібліотекарів!

 

Доводимо до вашого відома наказ департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 16.09.2014 року №345 «Про проведення в області щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек»


Серпень

До уваги керівників навчальних закладів!

Запрошуємо Вас взяти участь  у обговоренні проекту  доповіді начальника відділу освіти Новоукраїнської  райдержадміністрації  «Про підсумки розвитку системи освіти Новоукраїнського району в 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік».  Просимо долучити до його обговорення вчителів , батьків, громадськість.

Ваші пропозиції  надіслати до 24 серпня 2014 року на  електронну адресу kaya2008@ukr.net

Новоукраїнська районна державна адміністрація
Погода
Погода у Новоукраїнці

волог.:

тиск:

вітер:При Відділі освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації функціонує  гаряча лінія для надання консультацій та інформування батьків  учнів першого класу за телефоном: 2-11-48Гаряча лінія ЗНО 2-13-48