Грудень 2013

У новий рік – з інтелектуальним дідом Морозом

Відповідно до плану роботи відділу освіти Новоукраїнської райдержадміністрації 30 грудня 2013 року відбулася нарада  при начальнику відділу освіти Тарасенко Т.Б.

НОВОУКРАЇНСЬКИМ ШКОЛЯРАМ В ДАРУНОК ЛЯЛЬКОВУ ВИСТАВУ, СОЛОДОЩІ ТА КНИГИ

Доводимо до відома інформацію про зміну вартості навчання на курсах підвищення кваліфікації (понад державне замовлення). З 02 січня 2014 року вартість навчання одного слухача протягом двох тижнів

Відповідно до плану роботи відділу освіти Новоукраїнської райдержадміністрації 23 грудня 2013 року відбулася нарада  

Вже доброю традицією стало святкування Дня Святого Миколая у м. Новоукраїнка. На цей раз захід за ініціативи міського голови Олександра Корінного і настоятеля Свято-Покровського храму отця Михаїла було проведено в центральному районному будинку культури «Ювілейни»

У районному центрі дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ"до Дня Святого Миколая для учнів загальноосвітніх шкіл міста провели ігрову програму “З вірою в диво”

Підсумки районного конкурсу «Учитель року»

20.12. 2013 року в Приютівському дошкільному навчальному закладі відбулася нарада-семінар завідувачів ДНЗ Новоукраїнського району по підсумкам минулого 2013 року.

Відповідно до плану роботи відділу освіти Новоукраїнської райдержадміністрації 20 грудня 2013 року проведено  нараду з   керівниками навчальних закладів та розширене засідання колегії при відділі освіти. На нараді було розглянуто  питання:

18 грудня 2013 року на базі Приютівської загальноосвітньої школи I-III ступенів відбувся семінар заступників з навчально-виховної роботи з проблеми «Формування ключових компетентностей учнів як ціннісних орієнтацій навчальної діяльності та виховної взаємодії вчителя і учня».

Про проведення чергових навчальних занять для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

18 грудня 2013 року на базі Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 відбувся семінар-практикум для вчителів математики з проблеми: «Актуалізація пізнавальної діяльності учнів на основі використання ІКТ та ігрових технологій».

12 грудня 2013 року проведено виїзне засідання мобільного консультативного пункту в Новомиколаївській загальноосвітній школі І-ІІI ступенів.

13 грудня 2013 року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6  проведено районний семінар учителів української мови та літератури з проблеми «Урок української літератури у сучасному вимірі».

Відповідно до плану роботи відділу освіти Новоукраїнської райдержадміністрації 16 грудня 2013 року відбулася нарада

Майстер-клас для вихователів дошкільних навчальних закладів району

Мистецтво, яке окриляє.Видатний український педагог В.О. Сухомлинський  писав: «Творчість відкриває в дитячій душі ті куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів». Підтримуючи позицію  славетного земляка педагоги районного центру «ЗОРІТ» намагаються долучити  до творчої праці кожного школяра нашого району.

Постійно діючий семінар учителів англійської мови

День Збройних сил України

5 грудня 2013 року проведено виїзне засідання мобільного консультативного пункту в Семенастівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Знай наших!

Валентин Станіславович Лихоліт, керівник військово-патріотичного клубу «Відвага» районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» - педагог з високим професійним рівнем...


Підсумки районного етапу конкурсу «Учитель року- 2013»

Підсумки участі районних позашкільних навчальних закладів у Дні позашкілля “Чарівна країна, якої немає на карті планети” та заочного етапу огляду-конкурсу ПНЗ області

4 грудня відбувся районний семінар учителів світової літератури у Петрівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Шматочок щастя у грудневий день

Гаряча інтелектуальна зима

2 грудня 2013 року  проведено одноденний тренінг «Профілактика ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки».

Новоукраїнській гімназії №7 - 13 років! З днем народження тебе, рідна гімназіє! Зі святом Вас, шановні гімназисти, педагогічні працівники, випускники різних років, батьки!

Семінар-практикум учителів біології та географії .

Відповідно до плану роботи відділу освіти Новоукраїнської райдержадміністрації  2 грудня 2013 року відбулася нарада

6 грудня 2013 року на базі Новоукраїнської гімназії №7 був проведений майстер-клас Демченко Ольги Михайлівни

06.12.2013 року відбувся семінар учителів четвертих класів  на базі Новоукраїнської  загальноосвітньої школи №4
Новоукраїнська районна державна адміністрація
Погода
Погода у Новоукраїнці

волог.:

тиск:

вітер:При Відділі освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації функціонує  гаряча лінія для надання консультацій та інформування батьків  учнів першого класу за телефоном: 2-11-48Гаряча лінія ЗНО 2-13-48